Reklama:

SMS brána

Omlouváme se, ale SMS brány mobilních operátorů byly zrušeny. Dříve jsme zde měli přehledný rozcestník, který odkazoval na SMS brány těchto operátorů. Nyní na tomto webu najdete vzorové SMSky jakožto přání (k narozeninám, svátku, novoroční, vánoční, velikonoční) nebo na dobré ráno, noc a vtipy. Takže můžete své kamarády potěšit hezkou textovkou. :)

Rozcestník tématických SMS

SMS brány zrušeny

Dříve šlo posílat SMS z internetu přes tzv. SMS brány, které poskytovali operátoři. Operátoři tyto SMS brány zrušili. Pokud chcete poslat zprávu zdarma, můžete využít mobilní aplikace v chytrých zařízeních jako je Whatsapp nebo Messenger od Facebooku, ale také příjemce musí tuto aplikaci používat. Oba musíte mít připojení internetu (v mobilu je to nejčastěji přes datové připojení nebo přes WiFi). Další rozšířenou alternativou jsou neomezené tarify, které jsou zpoplatněné, ale umožní posílat SMS zprávy bez ohledu na počet zpráv.

Co u nás najdete

Na webu SMS-brana.com najdete také databázi tématických SMS, které můžete odeslat podle příležitosti např. vánoční přání či přání k narozeninám. Můžete tak potěšit své blízké přes SMSku. Aniž byste museli trávit čas vymýšlením textu takové tématické textové zprávy.