Poslat SMS zdarma

SMS zdarma na O2

Poslat SMS zdarma do O2 lze bez registrace (až 60 znaků) i s registrací (až 160 znaků).

Původní předvolby O2*: 601, 602, 606, 607, 72

Návod jak poslat SMS zdarma bez registrace: Otevřete SMS bránu O2 (sms.1188.cz) přes odkaz Otevřít SMS bránu. Vyplňte v pravé polovině strany telefonní číslo příjemce, poté text zprávy, potvrďte, že nejste robot a Odešlete

  Otevřít SMS bránu

SMS zdarma na T-Mobile

SMS brána T-Mobile je v současné době přístupná pouze registrovaným zákazníkům T-Mobile, kteří se musí přihlásit. Návod níže.

Původní předvolby T-Mobile*: 603, 604, 605, 73

Přihlášení je stejné jako do samoobsluhy Můj T-mobile. Tedy pro zákazníky T-Mobile. Pokud nejste zákazníkem T-Mobile a chcete odesílat přes internet SMS zdarma do T-Mobile, zvažte, zda se nechcete stát zákazníkem T-Mobile a odeslat sms přihlášením přes web SMS brána T-Mobile, kam odkazujeme přes odkaz Otevřít SMS bránu.

  Otevřít SMS bránu

SMS zdarma na Vodafone

Odeslat na Vodafone SMS zdarma není možné, protože Vodafone svou internetovou SMS bránu zrušil. Dříve bylo možné poslat SMS zdarma do Vodafone přes službu Vodafone Park. Ovšem provoz této služby je zastaven.

Původní předvolby Vodafone*: 608, 77

  Otevřít web operátora

*V Česku je možné převádět telefonní čísla mezi operátory, takže tyto předvolby neplatí pro O2 vždy, protože je možné, že číslo v síti O2 má jinou předvolbu a číslo s předvolbou původně pro O2 je převedeno v jiné síti.

SMS zdarma

Odesláním SMS zdarma šetříte své peníze a také je to pro mnoho lidí pohodlnější než SMSku ťukat na dotykovém displeji. Výše na této straně odkazujeme přímo na brány jednotlivých operátorů. Prostřednictvím našeho webu máte možnost odeslat textovku do sítí, které mají vlastní SMS bránu na webu. Nelze tedy říci, že jde poslat SMS zdarma do všech sítí.

Poslat SMS

Pokud chcete poslat SMS. SMS z internetu je jednou z možností. Další možností jsou neomezené tarify jednotlivých mobilních operátorů, kde nedete muset platit nic na víc za odeslání SMS. To je již zahrnuto v ceně daného tarifu.

Tarify

V nabídce mobilních operátorů najdete různé varianty paušálních neomezených tarifů s internetem, podle velikosti datového limitu. A také tarify s neomezenými SMS. Je na zvážení vašich potřeb, zda takový tarif potřebujete a využijete nebo se vám vyplatí platit za každou odeslanou zprávu či odesílat SMS z internetu.

Předplacené karty

Také dobíjecí předplacené karty umožňují balíčky s neomezenými SMSkami, které mohou posloužit k neomezenímu posílání SMS aniž byste si museli pořizovat tarif na paušál.